„Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”

Napisał(a): Administrator (lo3) dnia 12-10-2019

W dniu 3 października 2019 roku salę kinową zgromadziła debata społeczna dla młodzieży pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.
Jak bezpiecznie korzystać z sieci internetowej i jak ustrzec się przed zagrożeniami płynącymi z sieci, o tym mówili zaproszeni goście.
Debata społeczna pod hasłem: „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”, skierowana była do młodzieży i kadry pedagogicznej szkół powiatu bieszczadzkiego.
Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Ustrzykach Dolnych, wprowadzili uczestników debaty w zagadnienie cyberprzemocy przedstawiając cztery scenki, które sami przygotowali dla swoich kolegów i koleżanek.
Policjanci ustrzyckiej komendy podziękowali wszystkim za udział w debacie, w tym szczególnie uczniom Liceum Ogólnokształcącego w Ustrzykach Dolnych za dobrowolne zaangażowanie w przygotowanie scenek o cyberprzemocy oraz opiekunowi grupy pedagog Pani Marioli Pęzioł.

Edytowano: 12-10-2019 o 11:41