Duży czyta Małemu

Napisał(a): Administrator (lo3) dnia 08-12-2017

W piątek 01.12.2017 r. jako ochotniczki z naszej szkoły i jednocześnie radosne ,,pomocnice św. Mikołaja”, odwiedziłyśmy z Wiktorią Bilańską dzieci w Przedszkolu nr 2 w Ustrzykach Dolnych. W mikołajowych czapeczkach czytałyśmy dzieciom bajki i baśnie, słuchałyśmy wierszyków i piosenek. Miło było patrzeć na szeroko otwarte oczy i uśmiechnięte buzie przedszkolaków, które z uwagą i radością słuchały bajek oraz chętnie odpowiadały na nasze zagadki. Zostałyśmy bardzo ciepło przyjęte i do tej pory szeroko się uśmiechamy na myśl o tym wydarzeniu.  Z wielką przyjemnością ponownie spotkamy się z przedszkolakami w najbliższym czasie.

Ola Frankowska

Edytowano: 08-12-2017 o 19:37