Dzień Komisji Edukacji Narodowej w Liceum

Napisał(a): Administrator (lo3) dnia 19-10-2017

Rytm życia wyznaczony jest kalendarzowym biegiem, w którym szczególne akcenty przypadają w momentach ważnych rocznic i świąt. Takim dniem jest obchodzone 14 października rocznica ustanowienia Komisji Edukacji Narodowej.

W związku z tym wyjątkowym świętem w ustrzyckim Liceum Ogólnokształcącym im. Józefa Piłsudskiego odbyła się uroczysta akademia. Wzięli w niej udział: dyrektor - pan Arkadiusz Lupa, grono pedagogiczne, zaproszeni goście – w tym starosta powiatu bieszczadzkiego pan Marek Andruch - oraz emerytowani nauczyciele i pracownicy szkoły.

Licznie zgromadzona młodzież złożyła serdeczne życzenia wszystkim obecnym – dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz gościom, wręczając im symboliczne kwiaty. Przedstawiciel społeczności uczniowskiej życzył nauczycielom „takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wytrwałości. Złożył także serdeczne podziękowania za trud i serce włożone w nauczanie i wychowanie młodzieży.

Szczególnym prezentem dla grona pedagogicznego był bukiet występów artystycznych, który podkreślił radosny nastrój świętowania Dnia Nauczyciela.

M.K.

Edytowano: 19-10-2017 o 14:12