Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

Napisał(a): Administrator (lo3) dnia 04-02-2018

18.01.2018 r. Ola Frankowska, Sylwia Lepak, Aniela Marosz i ja odwiedziłyśmy Przedszkole nr 2 w Ustrzykach Dolnych i razem z dziećmi uczestniczyłyśmy w obchodach dnia najsławniejszego misia świata - Kubusia Puchatka. W zabawnych strojach wspólnie z dziećmi tańczyłyśmy, śpiewałyśmy i bawiłyśmy się. Dominowały zabawy ze śpiewem, podczas których każdy był aktywny. Dzieci obdarzyły nas zaufaniem i zabiegały o każdą chwilę naszej uwagi. Chętnie rozmawiałyśmy z ciekawymi świata przedszkolakami. Atrakcją był tort urodzinowy w kształcie Kubusia Puchatka. Aniela, która odgrywała rolę pluszowego misia, została obdarowana ręcznie wykonanymi prezentami oraz słodyczami. Na koniec wszyscy mogli delektować się pysznym tortem.

Marta Jajko

Edytowano: 04-02-2018 o 20:08