Strona Główna

Podsumowanie roku szkolnego 2020/21

Napisał(a): Administrator (lo3) dnia 28-06-2021
Strona Główna >>

Od pierwszego września naukę w LO dla młodzieży rozpoczęło 340 uczniów. Szkołę ukończyło 81 licealistów tj. 100% uczniów klas trzecich. Wszyscy przystąpili do egzaminu maturalnego.
Promocję do wyższej klasy uzyskało 251

Najwyższe wyniki uzyskali.

Świadectwo z wyróżnieniem

lp

Imię i nazwisko

Klasa

Ogólnoszkolna klasyfikacja

1.

Andrzej Kozdrowski

2ag

5,56

2.

Marcjanna Potaczała

2c

5,29

3.

Aneta Maczyszyn

2bg

5,25

4.

Paweł Górski

2d

5,14

5.

Dawid Psonak

2cg

5,13

6.

Kinga Sopata

2c

5,08

7.

Eliza Skiba

2a

5,07

8.

Kamil Kardasz

2d

5,07

9.

Wiktoria Szewczyk

2cg

5,0

10.

Sabina Tomkiewicz

1c

4,87

11.

Piotr Krech

1a

4,8

12.

Hubert Tomaszek

1c

4,8

13.

Przemysław Kuzar

2ag

4,78

14.

Wiktoria Przybyła

2cg

4,75

 

 

 

Średnia od 4,50

lp

Imię i nazwisko

Klasa

Ogólnoszkolna klasyfikacja

15.

Zuzanna Barzycka

1c

4,71

16.

Jakub Chmielowski

2cg

4, 63

17.

Mateusz Onyszko

1b

4,67

18.

Amelia Zięba

1b

4,67

19.

Weronika Kisielewicz

1c

4,67

20.

Miłosz Feculak

1a

4,60

21.

Aleksandra Janiec

1b

4,60

22.

Weronika Seneyko

2c

4,57

23.

Piotr Madej

2cg

4,63

24.

Racper Czerwiński

1c

4,53

25.

Iga Chorzępa

2bg

4,5

26.

Weronika Krupa

2cg

4,5

27.

Patryk Szostak

2d

4,5

 

Wyróżnieni uczniowie ze wzorową frekwencją:

1.

Anna Łysyganicz

1a

2.

Jakub Marciniuk

1a

3.

Michał Pasławski

1a

4.

Mateusz Onyszko

1b

5.

Sylwia Dul

1c

6.

Norbert Makarski

1c

7.

Jagoda Kaleta

2a

8.

 Andrzej Kozdrowski

2ag

9.

Michał Pilecki

2ag

10.

Szymon Kaczmaryk

2b

11.

Roksana Pikuła

2b

12.

Aleksandra Śliwa

2bg

13.

Kinga Mazur

2c

14.

Katarzyna Buziewicz

2cg

15.

Kamil Ozga

2cg

16.

Maciej Borukało

2d

17.

Paweł Górski

2d

18.

Hubert Kolka

2d

19.

Maciej Pereślucha

2d

 

Wyróżnieni uczniowie z bardzo dobrą frekwencją:

1.

Rafał Chmielowski

1a

2.

Piotr Krech

1a

3.

Maria Legin

1a

4.

Stanisław Taraciński

1a

5.

Miłosz Rusin

1b

6.

Weronika Kisielewicz

1c

7.

Jakub Krawiec

2ag

8.

Hubert Wolniewicz

2ag

9.

Weronika Gądela

2b

10.

Sandra Gosztyła

2c

11.

Artur Gronkiewicz

2c

12.

Piotr Madej

2cg

13.

Dawid Ziobro

2cg

14.

Kinga Kiesz

2cg

15.

Adam Socha

2d

16.

Patryk Szostak

2d

 

Konkursy i olimpiady przedmiotowe

 

1. Zofia Szylak uzyskała tytuł finalisty centralnego etapu XXV Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności.

2. Maximilian Źrółka uzyskał tytuł finalisty Olimpiady Języka Niemieckiego

3. W XIV Olimpiadzie „O Diamentowy Indeks AGH” z geografii Andrzej Kozdrowski uzyskał tytuł laureata z I stopnia, Dawid Psonak tytuł laureata III stopnia, finalistami zostali Kinga Sopata i Zuzanna Młynarczyk.

4. Maria Bernat uzyskała I miejsce a Andrzej Kozdrowski 2 miejsce w Konkursie Matematycznym im. prof. Jana Marszała. W konkursie wysokie wyniki osiągnęli również udział Przemysław Kuzar, Daniel Kozdrowski, Marcin Bihun, Patryk Szostak.

5. Drużyna w składzie: Sebastian Szczęsny, Patryk Szostak, Mateusz Jonasz uzyskała I miejsce w konkursie Łódzkie Dni Informatyki Junior w kategorii ITC.

6. Angelika Bożek zakwalifikowała się do Ogólnopolskiej Olimpiady O Złoty Indeks Politechniki Śląskiej.

7. Maria Bernat i Daniel Kozdrowski uzyskali awans do II etapu Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki.

8. W międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny wyróżnienia otrzymał: Piotr Krech Kamil Kardasz i Daniel Kozdrowski, w całym konkursie wzięło udział 20 uczniów.

9. Natalia Marosz uzyskała tytuł laureatki z I miejscem w Konkursie Języka niemieckiego Uniwersytetu Rzeszowskiego „Moje Podkarpacie – Mein Karpatenvorland” w zakresie konkursu recytatorskiego interpretacji wiersza.

10. Oliwia Dwulit uzyskała tytuł laureatki z II miejscem w Konkursie Języka niemieckiego Uniwersytetu Rzeszowskiego „Moje Podkarpacie – Mein Karpatenvorland w zakresie prezentacji Power Point w ramach Festiwalu Języka Niemieckiego.

11. W ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego Weltsprachen Abitur Oliwia Dwulit i Natalia Marosz uzyskały tytuł laureata z 3 miejscem, wysokie 4 miejsce uzyskali również w tym konkursie: Maximilian Źrółka, Hubert Tomaszek, Milena Rogalińska, Filip Adamkiewicz. 5 miejsce Kacper Andrejko, 6- Kacper Czewiński, Sylwia Dul, Eliza Skiba, Dajana Jucos, Aneta Maczyszyn, Dawid Psonak.

12. W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z języka niemieckiego OLIMPUS – sesja zimowa tytuł laureata uzyskali; Maximilian Źrółka 3 miejsce, Milena Rogalińska, 3 miejsce, Natalia Marosz – 4 Miejsce. Tytuł laureata uzyskali także: Aneta Maczyszyn, Eliza Skiba, Oliwia Dwulit.

13. W konkursie Języka Angielskiego Centrum Kształcenia Językowego The Point Jagoda Nieckula uzyskała tytuł laureata I miejsce a Marcin Wróblewski II miejsce.

14. W konkursie informatycznym Pix Blocks w półfinale wzięli udział: Marcin Bihun, Adam Socha, Miłosz Feculak, Daria Uroda, Anna Łysyganicz, Piotr Krech

15. W XLVII Olimpiadzie historycznej do etapu okręgowego zakwalifikowały się Sara Pawełek i Aneta Maczyszyn Sara Pawełek uzyskała najwyższy wynik z naszej szkoły. W olimpiadzie wzięli też udział Marianna Szafran i Mateusz Onyszko.

16. Do etapu okręgowego olimpiady Literatury i Języka Polskiego zakwalifikowała się Sara Pawełek.

17. W olimpiadzie geograficznej na szczeblu okręgowym wzięli udział Wiktoria Szewczyk, Dawid Psonak, Andrzej Kozdrowski. Andrzej uzyskał bardzo wysoki wynik w tym etapie.

18. W Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym Lwiątko 2020 Przemysław Kuzar uzyskał tytuł Taon.

19. Daniel Kozdrowski uzyskał wyróżnienie w ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym - Portret.

20. W Ogólnopolskim konkursie chemicznym Multitest zogrganizowanym przez Centrum Edukacji szkolnej 9 miejsce uzyskała Anna Bednarz.

21. W Konkursie plastycznym pt. „Cud nad Wisłą” ogłoszonym przez Muzeum Historyczne w Sanoku za wykonane prace Wiktoria Chrebor uzyskała II miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych a Kinga Borzęcka wyróżnienie.

22. Anita Rusin, Maria Bernat, Gaweł Sura uzyskali wyróżnienie w konkursie Polonistycznym „Fraszka”.

23. W ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Tęcza Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie wyróżnienie uzyskała Wiktoria Chrebor, w konkursie wziął udział także Paweł Górski

Zycie artystyczne szkoły:

Rafał Armata, Dominik Muszyński, Michał Oskorip, Eliza Skiba, Zuzanna Ostrowska, Wiktoria Jucos, Paulina Wojciechowska, Julia Kościańska, Aleks Grządziel, Julia Woźniak, Kinga Sopata, Julita Gazda, Justyna Suchar, Patrycja Wójciszyn, Marcjanna Potaczała, Magdalena Żarnowska, Artur Gronkiewicz, Weronika Krupa., Patryk Szostak, Mateusz Jonasz, Adam Socha, Weronika Krupa.

Wolontariat i działalność społeczna

Oliwia Kądziołka, Patryk Szostak, Marta Chwostyk, Joanna Kaleta, Paulina Wojciechowska, Rafał Armata, Kamila Orłowska, Wiktoria Piątkowska, Julia Kościańska, Karolina Usyk – Dziecięcy Uniwersytet Techniczny.

Stypendyści Marszałka Województwa Podkarpackiego:

Daniel Kozdrowski, Andrzej Kozdrowski, Wiktoria Szewczyk, Aneta Maczyszyn, Przemysław Kuzar, Dawid Psonak, Kinga Sopata

 

Stypendyści Burmistrza Ustrzyk Dolnych

Nauka - Zofia Szylak, Weronika Kisielewicz, Piotr Krech, Kacper Pucyk, Jolanta Kuzar, Zofia Kuzar, Michalina Winnicka

Sport – stypendia Hubert Tomaszek, Dawid Markowski, Jarosław Ozga, Emilia Kwaśnik, nagrody pieniężne: Kaja Kłodowska, Hubert Grasela.

Uczestnicy projektu - Centrum Mistrzostwa Informatycznego

Miłosz Feculak, Bartosz Szewczyk, Daria Uroda, Milena Rogalińska, Andrzej Kozdrowski, Przemysław Kuzar, Michał Suszek, Marcin Bihun, Mateusz Jonasz, Dominik Olech, Adam Socha, Patryk Szostak

Projekt Kresowe ścieżki w Bieszczadach Fundacji Bieszczadzkiej:

1 Julia Sikora, 2. Marcjanna Potaczała, 3. Artur Gronkiewicz, 4. Jagoda Nieckula, 5. Sara Pawełek, 6. Aleks Grządziel, 7. Mateusz Jonasz, 8. Patryk Szostak

 

Uczestnictwo w Wirtualnej Akademii Umiejętności z matematyki i logiki AGH

Andrzej Kozdrowski – 2ag,

 Dawid Psonak – 2cg

Edytowano: 28-06-2021 o 04:46

Wstecz