Strona Główna

Rozdanie świadectw ukończenia szkoły

Napisał(a): Administrator (lo3) dnia 03-05-2018
Strona Główna >>

Wyniki edukacyjne Absolwentów 2018

 

Świadectwo z wyróżnieniem

lp

Imię i nazwisko

Klasa III

Ogólnoszkolna klasyfikacja

1.

Przemysław Kaczmaryk

5,43

5,29

2.

Anna Ziembikiewicz

4,67

4,88

3.

Karolina Śmigielska

4,44

4,82

4.

Kacper Szpotański

4,67

4,81

5.

Adam Sygut

4,88

4,76

6.

Wiktoria Trębacz

4,78

4,76

 

Średnia od 4,50

 

Uczniowie z najwyższymi wynikami

lp

Imię i nazwisko

Klasa III

Ogólnoszkolna klasyfikacja

7.

Adam Waksmundzki

4,71

4,71

8.

Dawid Ciosek

4,33

4,71

9.

Kamila Wachta

5,0

4,65

10.

Marcelina Tchórzyk

4,56

4,53

11.

Jan  Brodowicz

4,50

4,41

 

Wzorowa frekwencja

Karolina Śliwiak,

 

Bardzo dobra frekwencja

Wiktoria Trębacz, Agata Łukacz

Konkursy przedmiotowe

  1. Przemysław Kaczmaryk uzyskał tytuł finalisty z w zawodach centralnych 44 Olimpiady Geograficznej
  2. W ramach XI Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z przedmiotu geografia tytuł laureata uzyskali: Przemysław Kaczmaryk i Adam Sygut.
  3. W ramach tej samej Olimpiady z przedmiotu matematyka tytuł laureata uzyskał Adam Sygut.
  4. Adam Sygut uzyskał również tytuł został finalisty XXXIII Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała.
  5. Konkurs UNDERSTAND Internetowy konkurs języka angielskiego Natalia Michalec 9-ta w województwie.
  6. Konkurs Języka Angielskiego English Ace - JERSZ Łowcy Talentów: Wiktoria Trębacz, Natalia Michalec.
  7. Konkurs Języka Angielskiego English High Flier JERSZ Łowcy Talentów: uczestniczył Przemysław Kaczmaryk 18 miejsce w województwie.
  8. - I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt im. Kazimierza Sojki - Daria Prędki III a.
  9. W konkursie internetowym Verstehen- konkurs z Języka Niemieckiego Norbert Durał uzyskał 3 miejsce w województwie, Kacper Szpotański - 7 miejsce w wojewodztwie.
  10. W konkursie Sprachdoktor- Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Przemysław Kaczmaryk uzyskał 5 miejsce w województwie, Norbert Durał 8 miejsce w  wojewodztwie Kacper Szpotański 10 miejsce w wojewodztwie Kacper Chmiel 20.
  11. Deutschfreund- Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego: Kacper Szpotański- 17 w w województwie, Przemysław Kaczmaryk 23, Norbert Durał 26 Wiktoria Trębacz- 45, Anna Ziembikiewicz- 45, Judyta Kulka- 82.
  12. W IX Podkarpackim Konkursie Chemicznym im. Ignacego Łukasiewicza uczestniczyli: Maciej Buśko, Dawid Ciosek, Kamil Gądek i Łukasz Hodur.
  13. III miejsce w Rejonowej Licealiadzie Liga Lekkoatletyczna - Jagielska Anna IIIb (pchnięcie kulą), Daria Prędki IIIa ( bieg 800 m), Inga Opalińska IIIb ( bieg 400 m).

 

Uczniowie wyróżnieni za działalność artystyczną: Tomasz Bilik, Kaja Michałek, Daria Prędki, Rafał Tomków, Justyna Łapczyńska, Dawid Ciosek, Marcelina Grzebyk, Maria Koc, Judyta Kulka, Alicja Pełdiak, Karolina Śmigielska, Wiktoria Trębacz, Anna Ziembikiewicz, Łukasz Hodur.

 

Życie społeczne: Bartosz Juszczyk, Bartosz Kuźmiński, Przemysław Tkacz, Kacper Szpotański (wymiana polsko-niemiecka), Tomasz Bilik (wymiana polsko-niemiecko), Karolina Śmigielska (wymiana polsko-niemiecko), Judyta Kulka (wymiana polsko-niemiecko), Anna Ziembikiewicz (wymiana polsko-niemiecko), Rafał Tomków (wymiana polsko-niemiecka).

 

Honorowi dawcy krwi - Śliwiak Wiktor, Chmiel Kacper, Woch Marcin, Dawid Ciosek, Anna Skalińska.

 Reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym Bartosz Juszczyk, Przemysław Tkacz, Wiktoria Biłek, Kamila Wachta

 

Sport: Daria Prędki, Anna Jagielska, Inga Opalińska

Stypendyści:

Przemysław Kaczmaryk Prezesa Rady Ministró , Urządu Marszałkowskiego, Burmistrza Ustrzyk Dolnych.

Adam Sygut stypendium Burmistrza Ustrzyk Dolnych

Daria Prędki - stypendium Burmistrza Ustrzyk Dolnych

 

Wolontariusze  Dziecęcego Uniwersytetu Technicznego:

 Maria Koc, Martyna Stec, Marcelina Grzebyk, Judyta Kulka, Karolina Śliwiak, Anna Ziembikiewicz, Kamil Gądek, Łuksz Hodur, Dawid Ciosek, Maciej Buśko

Edytowano: 07-05-2018 o 19:12

Wstecz