Sukces w II Bieszczadzkiej Debacie Oksfordzkiej.

Napisał(a): Administrator (lo3) dnia 22-02-2020

Miło nam poinformować, że grupa naszych uczniów z klas pierwszych: Sara Pawełek, Jagoda Nieckula, Aleks Grządziel oraz Mateusz Sobczyński pod kierunkiem nauczycielki wiedzy
o społeczeństwie Barbary Woźniak odniosła sukces zajmując I miejsce w II Bieszczadzkiej Debacie Oksfordzkiej.  30 stycznia br. w Urzędzie Miasta odbyła się rywalizacja między szkołami naszej gminy, zorganizowana przez Młodzieżową Radę Gminy.  Reprezentujący naszą szkołę uczniowie, dzielnie zmagali się z obroną własnego stanowiska walcząc na argumenty z reprezentantami ustrzyckiej jedynki, dwójki i Bieszczadzkiego Zespołu Szkół Zawodowych. Tematy debaty były bardzo aktualne: Czy media ogłupiają społeczeństwo? Czy Internet łączy ludzi? Czy bez telefonu da się żyć? Czy książki rozwijają człowieka? Serdecznie gratulujemy laureatom, którzy wykazali się zarówno kulturą języka, umiejętnością słuchania przeciwnika, znajomością reguł debaty i doskonałą argumentacją własnego stanowiska.

Barbara Woźniak

Edytowano: 28-02-2020 o 20:57