Strona Główna

Wyniki nauczania w LO po I semestrze w roku szkolnym 2020/2021

Napisał(a): Administrator (lo3) dnia 29-01-2021
Strona Główna >>

Wyniki nauczania w LO w Ustrzykach Dolnych po klasyfikacji I semestru w roku szkolnym 2020/2021

 

1. Uczniowie z najwyższymi wynikami w nauczaniu

 

średnia ocen wysokich

     

Kozdrowski Andrzej

5,44

2ag

Psonak Dawid

5,13

2cg

Potaczała Marcjanna

5,0

2c

Przemysław Kuzar

5,0

2ag

Młynarczyk Zuzanna

5,0

3a

Szewczyk Wiktoria

5,0

2cg

Przybyła Wiktoria

5,0

2cg

Tomkiewicz Sabina

4,93

1c

Skiba Eliza

4,93

2a

Dziwisz Maja

4,89

3a

Urban Adrianna

4,89

3a

Maczyszyn Aneta

4,88

2bg

Rusin Anita

4,88

3b

Górski Paweł

4,86

2d

Bernat Maria

4,86

3d

Sopata Kinga

4,85

2c

Krech Piotr

4,8

1a

Jezierski Mateusz

4,78

3a

Kozdrowski Daniel

4,78

3a

Płoszyńska Adrianna

4,78

3a

Prędki Renata

4,78

3a

Zięba Amelia

4,67

1b

Psonak Aneta

4,63

3b

Kolbuch Kacper

4,57

2d

Kardasz Kamil

4,57

2d

Kot Aleksandra

4,56

3a

Feculak Miłosz

4,53

1a

Tomaszek Hubert

4,53

1c

Sura Gaweł

4,5

3b

Matiasik Sylwia

4,5

2cg

Chmielowski Jakub

4,5

2cg

Onyszko Mateusz

4,47

1b

 

 

 

2. Uczniowie o wzorowej frekwencji, którzy opuścili w semestrze najwyżej 3 godziny dydaktyczne

 

       

Feculak Miłosz

 

1a

Gliński Bartosz

 

1a

Grasela Hubert

 

1a

Krech Piotr

 

1a

Legin Maria

 

1a

Łysyganicz Anna

 

1a

Onyszko Mateusz

 

1b

Rusin Miłosz

 

1b

Dul Sylwia

 

1c

Makarski Norbert

 

1c

Sarnociński Konrad

 

1c

Ostrowska Zuzanna

 

2a

Kaczmaryk Szymon

 

2b

Olech Dominik

 

2d

Lorenc Kacper

 

2d

Górski Paweł

 

2d

Jasiewicz Adrian

 

2ag

Krawiec Jakub

 

2ag

Kuzar Przemysław

 

2ag

Pilecki Michał

 

2ag

Maczyszyn Aneta

 

2bg

Kozdrowski Daniel

 

3a

Nicko Katarzyna

 

3c

 

 

 

3. Uczniowie o bardzo dobrej frekwencji, którzy opuścili w semestrze najwyżej 10 godzin dydaktycznych

Chrebor Wiktoria

 

1a

Iwańczuk Kamil

 

1a

Rymarowicz Eryk

 

1a

Tomkiewicz Karolina

 

1a

Uroda Daria

 

1a

Wójcik Mateusz

 

1a

Czerwonka Jakub

 

1b

Mełyszyn Anastazja

 

1b

Bąk Emily

 

1b

Kuzar Jolanta

 

1b

Czerwiński Kacper

 

1c

Dul Milena

 

1c

Kuzar Zofia

 

1c

Łysyganicz Aleksandra

2b

Dwulit Oliwia

 

2c

Bednarz Mikołaj

 

2d

Borukało Maciej

 

2d

Szostak Patryk

 

2d

Iwanicki Kacper

 

2ag

Kozdrowski Andrzej

 

2ag

Sykała Adam

 

2ag

Śliwa Aleksandra

 

2bg

Matiasik Sylwia

 

2cg

Ozga Kamil

 

2cg

Przybyła Wiktoria

 

2cg

Psonak Dawid

 

2cg

       
       

 

4. Stypendyści Prezesa Rady Ministrów:

Marcjanna Potaczała

Andrzej Kozdrowski

 

5. Stypendyści Marszałka Województwa Podkarpackiego:

Daniel Kozdrowski

Andrzej Kozdrowski

Wiktoria Szewczyk

Aneta Maczyszyn

Przemysław Kuzar

Dawid Psonak

Kinga Sopata

 

6. Dotychczasowe wyniki konkursów i olimpiad przedmiotowych

 

XXV Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności – Zofia Szylak - awans do zawodów III stopnia (centralnych).

Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” matematyka - Daniel Kozdrowski, Maria Bernat – awans do II etapu.

Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” geografia - Dawid Psonak, Wiktoria Szewczyk, Andrzej Kozdrowski, Zuzanna Młynarczyk, Kinga Sopata – awans do II etapu.

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego – Sara Pawełek – awans do etapu okręgowego.

Olimpiada Historyczna – Aneta Maczyszyn i Sara Pawełek - awans do etapu okręgowego.

Olimpiada Geograficzna – Dawid Psonak, Wiktoria Szewczyk, Andrzej Kozdrowski - awans do etapu okręgowego.

Olimpiada Języka Niemieckiego – Maximilian Źrółka – awans do etapu okręgowego.

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „Lwiątko 2020” – Przemysław Kuzar –  wysoki wynik z tytułem „taon”.

Konkurs plastyczny „Cud nad Wisłą 1920. Modlitwa w huku armat”.

Wiktoria Chrebor – II miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych.

Kinga Borzęcka  - wyróżnienie.

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny MULTITEST - Anna Bednarz i Rafał  Armata uzyskali 9 miejsce i tytuł laureata

Konkurs "O złoty indeks Politechniki Śląskiej" - Angelika Bożek zakwalifikowała się do II etapu.

Opracowanie: A. Lupa

Edytowano: 02-02-2021 o 12:14

Wstecz