Strona Główna

Wyniki w nauczaniu w roku szkolnym 2019/2020

Napisał(a): Administrator (lo3) dnia 26-06-2020
Strona Główna >>

Wyniki w nauczaniu w roku szkolnym 2019/2020

Naukę w LO rozpoczęło we wrześniu 2019 roku 351 uczniów, 83 licealistów ukończyło szkołę a do egzaminu maturalnego przystąpiło 81 absolwentów.

W kasach pierwszych i drugich najwyższe wyniki uzyskali:


 

1

5,40

Potaczała Marcjanna Magdalena

1C

2

5,31

Kozdrowski Andrzej Stanisław

1Ag

3

5,22

Młynarczyk Zuzanna Anna

2A

3

5,22

Urban Adrianna Natalia

2A

5

5,13

Bochenek Gabriela Irena

1Bg

5

5,13

Skiba Eliza Helena

1A

5

5,13

Szewczyk Wiktoria Patrycja

1Cg

8

5,11

Kozdrowski Daniel Michał

2A

9

5,07

Górski Paweł Stanisław

1D

9

5,07

Sopata Kinga

1C

11

5,00

Dziwisz Maja Anna

2A

11

5,00

Kuzar Przemysław Jan

1Ag

11

5,00

Prędki Renata Kinga

2A

14

4,88

Psonak Dawid Arkadiusz

1Cg

14

4,88

Rusin Anita Małgorzata

2B

14

4,88

Wielgosz Patrycja Anna

1Bg

17

4,87

Seneyko Veronika

1C

18

4,81

Maczyszyn Aneta Anna

1Bg

19

4,80

Leptuch Julia

1D

20

4,78

Bożek Angelika Emilia

2C

21

4,75

Bernat Maria Magdalena

2D

21

4,75

Przybyła Wiktoria

1Cg

21

4,75

Psonak Aneta Małgorzata

2B

21

4,75

Sura Gaweł Piotr

2B

25

4,69

Madej Piotr Kazimierz

1Cg

26

4,67

Gosztyła Sandra Natalia

1C

26

4,67

Kot Aleksandra

2A

26

4,67

Suchar Justyna Anna

1C

26

4,67

Szostak Patryk

1D

26

4,67

Szylak Zofia Julia

2C

31

4,64

Kaleta Jagoda Grażyna

1A

32

4,63

Chmielowski Jakub

1Cg

32

4,63

Falkowska Natalia Maria

1Bg

34

4,60

Kaczmaryk Szymon Adam

1B

34

4,60

Żarnowska Magdalena

1C

36

4,56

Januszczak Natalia Monika

1Bg

36

4,56

Jezierski Mateusz Jacek

2A

36

4,56

Matiasik Sylwia Katarzyna

1Cg

36

4,56

Pawełek Sara Patrycja

1Bg

36

4,56

Płoszyńska Adrianna Anna

2A

36

4,56

Wrona Jan Jakub

2A

42

4,53

Chojnacka Jagoda Zuzanna

1Bg

42

4,53

Chorzępa Iga Amelia

1Bg

42

4,53

Korab Cezary Jan

1A

45

4,50

Bochenek Natalia Maria

2D


 

Stypendyści stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego pn. "Wsparcie stypendialne uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych prowadzących kształcenie ogólne - rok szkolny 2019/2020"


 

  1. Patryk Szostak 1d

  2. Anita Rusin 2b

  3. Dawid Psonak 1c

  4. Wiktoria Przybyła 1cg

  5. Wiktoria Szewczyk 1cg

  6. Przemysław Kuzar 1ag

  7. Andrzej Kozdrowski 1ag

  8. Sylwia Podolak1c

  9. Piotr Madej 1cg


 

Stypendyści stypendium naukowego Burmistrza Ustrzyk Dolnych

  1. Eliza Skiba 1a

  2. Maksymilian Bihun 1d

  3. Józef Burshtyk 1d

  4. Patryk Szostak 1d

  5. Gabriela Bochenek 1bd

  6. Daniel Kozdrowski2a


 

Olimpiady, konkursy przedmiotowe i tematyczne, zawody sportowe


 

W XXXV Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej Zofia Szylak uzyskała tytuł finalisty.

Zofia Szylak zakwalifikowała się także do okręgowego etapu Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności oraz zdobyła I miejsce w rejonowym etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia.

W Ogólnopolskiej Olimpiadzie „O Diamentowy Indeks AGH” Andrzej Kozdrowski uzyskał tytuł finalisty z przedmiotu geografia a Zuzanna Młynarczyk i Adrianna Płoszyńska zakwalifikowały się do II etapu tego konkursu.

W XX Podkarpackim Konkursie Matematycznym im. Franciszka Leji Andrzej Kozdrowski, Daniel Kozdrowski i Patryk Szostak uzyskali awans do zawodów finałowych, które są planowane we wrześniu.

Andrzej Kozdrowski i Dawid Psonak uzyskali wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie geograficznym GEO -PLANETA, w konkursie wzięła udział Wiktoria Szewczyk.

W XIX Jasielskim Konkursie Matematycznym im. Hugona Steinhausa Andrzej Kozdrowski uzyskał wyróżnienie.

W konkursie Matematycznym im. Prof. Jana Marszała Maria Bernat uzyskała wyróżnienie.

W Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym MAT -2020 wyróżnienie za bardzo dobry lub dobry wynik uzyskali Adrianna Urban, Daniel Kozdrowski, Marcin Bihun, Kacper Lorenc, Maria Bernat, Przemysław Kuzar, Dominik Tomczak.

W Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny uczestniczyło 17 uczniów. Najwyższe wyniki uzyskali: Andrzej Kozdrowski, Przemysław Kuzar, Kamil Kardasz.

Antonina Szary zakwalifikowała się i wzięła udział w okręgowym etapie Olimpiady Artystycznej.

W Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Chemii „PINGWIN” wyróżnienie otrzymali: Patryk Szostak (9 miejsce), Jagoda Kaleta (9 miejsce), Cezary Korab (10 miejsce). W konkursie wzięło udział 21 uczniów.

W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej Olimpus (sesja wiosenna) z chemii wzięli udział: Julita Gazda, Antoni Koszałka, Jakub Podpłoński, Dawid Miąsik, Magdalena Żarnowska, Hubert Kolka, Oleksij Burshtyk.

W Konkursie Polonistycznym FRASZKA została wyróżniona Anita Rusin. W rywalizacji konkursowej wzięło udział 25 uczniów.

W wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego im. Jacoba i Wilhelma Grimmów do II etapu zakwalifikowała się Eliza Skiba, Natalia Falkowska, Aneta Maczyszyn, Adrianna Urban, Oliwia Bojczuk.

W Interaktywnym Konkursie Języka Niemieckiego Verstehen wzięło udział 17 uczniów i wysokie wyniki uzykały: Oliwia Bojczuk, Anita Rusin, Adrianna Urban.

W Konkursie Języka Niemieckiego TURBOLANDESKUNDE - wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego Aneta Maczyszyn, Natalia Falkowska i Iga Chorzępa uczestniczyły w II etapie zawodów.

W Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego Galileo 2020 Marcjanna Potaczała uzyskała wyróżnienie. Ponadto dobre wyniki uzyskali: Eliza Skiba, Oliwia Dwulit, Aneta Maczyszyn i Anita Rusin. W konkursie wzięło udział 20 uczniów.

W Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego Deutshfreund wzięło udział 12 uczniów. Najwyższe wyniki uzyskali: Andrzej Kozdrowski, Adrianna Urban, Anita Rusin, Oliwia Bojczuk i Aneta Psonak.

W Podkarpackim Konkursie Poezji Religijnej do finału zakwalifikowała się Roksana Pikuła, w konkursie wzięli też udział: Katarzyna Janiec, Gabriela Janiec, Aleksandra Łysyganicz, Julia Woźniak.

W konkursie Języka Angielskiego English Ace wzięło udział 23 licealistów, dobry wynik uzyskali Zuzanna Wojtaniec, Aleks Grządziel, Kacper Kusznirski, Amelia Budzyk, Rafał Armata, Antonina Szary, Eryk Durał, Anita Rusin.

W konkursie English High Flier wzięło udział 26 uczniów. Dobry wynik uzyskali Mateusz Sobczyński, Piotr Madej, Amelia Słonimska, Jagoda Gawlik.

W Konkursie Młodzież Zapobiega Pożarom wzięli udział: Przemysław Kuzar, Adrian Jasiewicz, Andrzej Kozdrowski, wszyscy zakwalifikowali się do etapu gminnego.

W II Bieszczadzkiej Debacie Oksfordzkiej drużyna licealistów w składzie: Sara Pawełek, Jagoda Nieckula, Aleks Grządziel, Mateusz Sobczyński zajęła I miejsce.


 

Sport


 

Końcowa klasyfikacja szkól województwa podkarpackiego - 12 miejsce dla Zespołu Szkół Licealnych w Ustrzykach Dolnych ( na 160 szkół ponadgimnazjalnych).


 

9 miejsce w finale wojewódzkim Licealiady w koszykówce 3:3 chłopców.

Drużyna: Jakub Chałys, Mateusz Koncewicz, Maciej Pereslucha, Filip Sidor.

5 miejsce w finale wojewódzkim Licealiady w koszykówce 3:3 dziewcząt

Drużyna: Zuzanna Budzowska, Urszula Juszczyk, Wiktoria Małecka.

1 miejsce w rejonowych zawodach drużynowych w tenisie stołowym chłopców.

Drużyna: Jakub Chmielowski, Przemysław Kuzar

 

5 miejsce w finale wojewódzkim zawodów drużynowych w tenisie stołowym.

Drużyna: Jakub Chmielowski, Przemysław Kuzar.


 

Finał wojewódzki Licealiady w pływaniu indywidualnym

Sidor Paulina - brązowy medal.

Prędki Renata - 7 miejsce

Fudała Buno – 12 miejsce

 

6 miejsce w finale wojewódzkim w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt 10x800 m.

Marta Chwostyk, Urszula Juszczyk, Oliwia Kądziołka, Kaja Kłodowska, Julia Kosmecka, Julia Kościańska, Emilia Kwaśnik, Wiktoria Lubińska, Renata Prędki, Paulina Sidor, Amelia Słomińska.

Jesienna edycja Ligi Lekkoatletycznej - 1 miejsce w Licealiadzie Rejonowej i awans finału wojewódzkiego.

Drużyna: Maja Dziwisz, Urszula Juszczyk, Oliwia Kądziołka, Kaja Kłodowska, Ewa Kosiba, Julia Kościańska, Emila Kwaśnik, Karolina Matiasik, Amelia Słomińska, Wiktoria Mucha, Żarów Gabriela.

3 miejsce w zawodach rejonowych w koszykówce dziewcząt.

Drużyna: Wiktoria Bilańska, Zuzanna Budzowska, Urszula Juszczyk, Aleksandra Kot, Wiktoria Małecka, Oliwia Markowicz, Karolina Matyjasik, Renata Prędki, Paulina Sidor, Aleksandra Tomkiewicz , Amelia Wajda.

 

3 miejsce w zawodach rejonowych w koszykówce chłopców

Drużyna: Jakub Chałys, Ernest Ciosek, Józef Gibała, Mateusz Jezierski, Mateusz Koncewicz, Daniel Kozdrowski, Marcel Markowicz, Brian Osiadacz, Maciej Pereślucha, Filip Sidor, Michał Suszek, Bartłomiej Trzeciak, Piotr Woźniak, Bruno Fudała, Michał Oskorip.

Półfinał wojewódzki w pływaniu indywidualnym dziewcząt:


 

  1. Prędki Renata – 8 miejsce awans - do finału wojewódzkiego

  2. Sidor Paulina – 4 miejsce awans do finału wojewódzkiego


 

Półfinał wojewódzki w pływaniu indywidualnym chłopców.


 

  1. Fudała Bruno -11 miejsce awans do finału wojewódzkiego.

  2. Wrona Jan 13 miejsce

  3. Iwanicki Kacper 22 miejsce


 

Półfinał wojewódzki w pływaniu drużynowym dziewcząt – 18 miejsce

Drużyna: Natalia Bochenek, Maria Bryś, Jagoda Chojnacka, Aleksandra Harsche, Oliwia Kądziołka, Renata Prędki, Paulina Sidor, Patrycja Wielgosz.


 

Półfinał wojewódzki w pływaniu drużynowym chłopców – 13 miejsce

Drużyna: Konrad Bakun, Bruno Fudała, Kacper Iwanicki, Oliwer Krupa, Sebastian Lonc, Maciej Pereslucha, Nikodem Słysz, Jan Wrona


 

3 miejsce w zawodach rejonowych w piłce ręcznej dziewcząt.

Drużyna: Wiktoria Bilańska, Zuzanna Budzowska, Dominika Cichońska, Urszula Juszczyk, Oliwia Kądziołka, Julia Kosmecka, Aleksandra Kot, Wiktoria Małecka, Oliwia Markowicz, Karolina Matiasik, Renata Prędki, Paulina Sidor, Kamila Styś, Weronika Urban.

1 miejsce w Licealiadzie Powiatowej w drużynowych biegach przełajowych: Urszula Juszczyk, Kaja Kłodowska, Paulina Sidor.

3 miejsce w zawodach rejonowych w piłce ręcznej chłopców

Drużyna: Jakub Chmielowski, Mateusz Jezierski, Daniel Kozdrowski, Klemens Lenard, Brian Osiadacz, Jarosłąw Ozga, Kamil Ozga, Krystian Skwara, Nikodem Słysz, Bartłomiej Trzeciak, Jakub Zoszczak.

3 miejsce w zawodach rejonowych w piłce siatkowej chłopców.

Drużyna: Mateusz Jezierski, Kacper Kłębek, Andrzej Kozdrowski, Daniel Kozdrowski, Patryk Kuczyński, Klemens Lenard, Sebastian Lonc, Jarosław Ozga, Kamil Ozga, Nikodem Słysz, Michał Suszek, Adam Sykała, Bartłomiej Trzeciak, Jan Wrona.

2 miejsce w Licealiadzie Powiatowej w Piłce Siatkowej.

Drużyna; Federika D Amelio, Dominika Godnicz, Klaudia Gudz, Kamila Iwanik, Daria Malec, Klara Nowak, Renata Prędki, Wiktoria Rudna, Marianna Szafran, Wiktoria Szewczyk, Weronika Urban, Patrycja Wielgosz.


 

6 miejsce w zawodach rejonowych w szachach drużynowych.

Drużyna: Maria Bernat, Michał Krynicki, Michał Steciuk, Michał Suszek


 

5 miejsce w zawodach rejonowych w sztafetowych biegach przełajowych.


 

Drużyna: Maciej Bramberger, Dominik Czekański, Mateusz Koncewicz, Cezary Korab, Andrzej Kozdrowski, Jarosław Ozga, Kamil Ozga, Maciej Pereślucha, Marcel Śliwiak, Michał Suszek


 

Uczniowie wyróżnieni za działalność artystyczną:

Weronika Gądela, Mateusz Jonasz, Sara Pawełek, Jagoda Nieckula, Martyna Doktor, Kacper Kusznirski, Weronika Krupa, Wiktoria Trojnar, Alicja Świerczek, Wiktoria Szewczyk, Maja Dziwisz, Aleksandra Kot, Klemens Lenard, Nikodem Słysz, Adrianna Płoszyńska, Renata Prędki, Bartosz Socha, Patryk Kuczyński, Miłosz Harsche, Wanesa Dunaj, Aneta Psonak, Weronika Rachwał, Adrian Wierzbicki, Julia Duszczyk, Maria Bernat, Jakub Ogrodzki, Oliwer Krupa, Sebastian Szczęsny.

Uczniowie wyróżnieni za działalność samorządową i udział w akcji promocyjnej szkoły:

Nikodem Słysz, Klemens Lenard, Renata Prędki, Aleksandra Kot, Bartosz Socha, Sebastian Szczęsny

Uczniowie wyróżnieni z reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym:

Daniel Kozdrowski, Julia Tkacz, Zuzanna Terlecka

Wolontariat

Wolontariusze Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego:

Klasa Ia: Marta Chwostyk, Wiktoria Jucos, Wiktoria Piątkowska, Paulina Wojciechowska, Kamila Orłowska, Rafał Armata

Klasa Ib: Amelia Budzyk

Klasa IIc: Kinga Kępka, Zuzanna Terlecka, Paulina Sidor

Klasa IId: Sebastian Szczęsny

Uczniowie wyróżnieni za udział w wymianie polsko-niemieckiej:

Adrianna Urban, Sebastian Lonc, Aleksandra Kot, Aneta Psonak, Kamila Iwanik, Marcel Markowicz, Sebastian Szczęsny

Edytowano: 26-06-2020 o 12:24

Wstecz