Strona Główna

Zakończenie edukacji w LO w 2020 r.

Napisał(a): Administrator (lo3) dnia 24-04-2020
Strona Główna >>

Wyniki uczniów klas trzecich. Szkołę ukończyło 83 Licealistów. Wszyscy przystępują do egzaminu maturalnego. Najwyższe wyniki uzyskali.

Świadectwo z wyróżnieniem

lp

Imię i nazwisko

Klasa III

Ogólnoszkolna klasyfikacja

1.

Kamil Rzeszowski

5,22

5,24

2.

Aniela Marosz

5,11

5,12

3.

Gabriela Żarów

5,0

4,82

4.

Magdalena Podkalicka

5,13

5,06

5.

Sylwia Lepak

5,0

5,06

6.

Kinga Polityńska

4,89

4,97

7.

Dominika Cichońska

4,75

4,76

 

Średnia od 4,50


 

Uczniowie z najwyższymi wynikami

lp

Imię i nazwisko

Klasa III

Ogólnoszkolna klasyfikacja

1.

Weronika Urban

4,89

4,71

2.

Wiktor Bujak

4,78

4,53

3.

Paulina Cioć

4,78

4,59

4.

Michał Krynicki

4,78

4,53

5

Marta Karnat

4,50

4,50

6.

Aleksandra Piotrowicz

4,67

4,52

7.

Anna Zaletańska

4,75

4,71

8.

Tkaczyk Julia

4,44

4,72


 


 

Konkursy przedmiotowe


 

  1. Aniela Marosz została zwycięzcą w konkursie #OSE Wyzwanie na wykonanie pracy plastycznej „Smart Szkoła”, dzięki czemu szkoła ma otrzymać informatyczną pracownię mobilną.

  2. W ramach XIII Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” do drugiego etapu konkursu z geografii zakwalifikowali się: Dominika Cichońska, Klaudia Janczy, Filip Stefański, Anna Zaletańska, Mateusz Duma, Weronika Urban, Krystian Skwara, Gabriela Żarów.

  3. W XIII Olimpiadzie O „Diamentowy Indeks AGH” z przedmiotu matematyka do drugiego etapu zakwalifikował się Kamil Rzeszowski.

  4. W Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym JERSZ wzięła udział: Oliwia Markowicz.

  5. W XXXV konkursie matematycznym im. Prof. J. Marszała wzięli udział Sylwia Lepak i Kamil Rzeszowski.

  6. Aniela Marosz i Kornel Wójcik wzięli udział w IV Festiwalu Języka Rosyjskiego na Uniwersytecie Rzeszowskim.

  7. W konkursie Języka Niemieckiego „Verstehen” 7 miejsce w województwie zajął Miłosz Bury, 8 -me Oliwer Rychliński, 11-te Marceli Śliwiak, Julia Grzybowska 12-te., uczestniczyli też: Gabriela Żarów Krystian Skwara, Antonia Kosiba.

  8. W ramach Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego JERSZ „Deutschfreund”, najwyższe wyniki uzyskali: Julia Grzybowska (14 miejsce) Gabriela Żarów (15-miesce), Anna Czymczuk (22 miejsce), uczestniczyli także: Antonia Kosiba, Miłosz Bury, Karolina Onyszko, Anna Zaletańska, Krystian Skwara, Antonia Kosiba.

  9. W Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego „Galileo”- Centrum Edukacji Szkolnej wzięli udział Anna Czymczuk i Anna Zaletańska, Julia Grzybowska.

  10. W Konkursie Języka Angielskiego „English Ace” uczestniczyła Klaudia Janczy, Anna Zaletańska, Marta Karnat, Iga Mordarska – czekamy na wyniki.

  11. W Ogólnopolskim Konkursie English „High Flier” wzięła udział Magdalena Podkalicka Anna Zaletańska, Iga Mordarska.

  12. Ewelina Sudoł wzięła udział w konkursie języka polskiego „Fraszka”.

  13. W Podkarpackim Konkursie Chemicznym im. I. Łukasiewicza uczestniczyły Sylwia Lepak i Monika Szałańska.

  14. W Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Człowiek w krajobrazie” -wzięli udział Aleksandra Piotrowicz i Kamil Rzeszowski.

  15. W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Krajobraz wokół mnie” wzięła udział Aleksandra Piotrowicz.

Sport

1. W ramach ligi lekkoatletycznej uczennice LO wywalczyły awans do finału wojewódzkiego: Julia Kosmecka.

2. W sztafetowych biegach przełajowych 10x800 m VI miejsce w finale wojewódzkim - Julia Kosmecka.

3. Piłka siatkowa II miejsce w zawodach rejonowych: Jolanta Chwostyk, Kaja Czaban ,Klara Nowak.

4. W zawodach rejonowych licealiady w piłce ręcznej i koszykowej drużyna dziewcząt zajęła 3 miejsce – Wiktoria Bilańska.

5. W zawodach rejonowych licealiady w piłce koszykowej drużyna chłopców zajęła 3 miejsce – Piotr Woźniak, Ernest Ciosek.

 


 

Uczniowie wyróżnieni za działalność artystyczną:

Wiktor Bujak, Miłosz Bury Damian Dybaś, Antonia Kosiba, Patryk Kowalczyk Aniela Marosz, Jakub Podkowski, Oliwer Rychliński, Michał Steciuk, Marceli Śliwiak, Kornel Wójcik, Wiktoria Bilańska, Julia Budzowska, Eliza Kozłowska, Aleksandra Frankowska, Marta Jajko, Kinga Korczyńska, Sylwia Lepak, Karolina Onyszko, Julia Pilch, Aleksandra Piotrowicz,

Uczniowie wyróżnieni za uczestnictwo w życiu sportowym szkoły:

Ernest Ciosek, Piotr Woźniak, Jolanta Chwostyk, Wiktoria Bilańska, Kaja Czaban, Julia Kosmecka, Klara Nowak

Uczniowie wyróżnieni za działalność społeczną:

Krystian Skwara, Marta Jajko, Aleksandra Frankowska


 

Uczniowie wyróżnieni za reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym: Krystian Skwara, Katarzyna Krawczyk, Beata Łapczyńska


 

Wymiana polsko-niemiecka Gabriela Żarów, Antonia Kosiba

Kamil  Rzeszowski

Stypendyści:

Prezes Rady Ministrów: Magdalena Podkalicka

Marszałek Województwa Podkarpackiego: Kamil Rzeszowski


 

Przedmioty wybrane na egzaminie maturalnym w zakresie rozszerzonym

1.

Język polski

24

2.

Matematyka

39

4.

Język angielski

56

3.

Geografia

33

5.

Język niemiecki

3

6.

Biologia

12

7.

Chemia

12

8.

Fizyka

6

9.

Wos

6

10.

Historia

9

11.

Historia sztuki

2

12.

informatyka

2


 

Edytowano: 24-04-2020 o 11:09

Wstecz