Strona Główna

12. Polsko- Niemiecko- Ukraińska Konferencja Pedagogiczna z udziałem nauczycieli naszej szkoły

Rewolucja technologiczna w szkole- perspektywy i wyzwania. Nowa dynamika partnerstw szkolnych to główny temat międzynarodowej konferencji pedagogicznej, zorganizowanej przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie i Katedrę Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Rzeszowskiego w dniach 14- 18 marca 2018.

Czytaj więcej

Uroczystość wręczenia stypendiów i nagród Burmistrza Ustrzyk Dolnych za osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe za rok 2017

Z dużą przyjemnością informujemy o przyznaniu stypendiów naukowych i sportowych naszym wybitnym uczniom i absolwentom za ich dokonania w roku 2017.

Czytaj więcej

XVIII Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Leji

Miło nam poinformować, że Dawid Kozdrowski  uczeń kl. 2a zakwalifikował się do etapu rejonowego XVIII Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. F. Leji.

Czytaj więcej

Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”

Miło nam poinformować, że do finału XI Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” awansowali z geografii Przemysław Kaczmaryk -3a i Adam Sygut – 3a, z matematyki również Adam Sygut.

Czytaj więcej

Warsztaty z języka angielskiego

Dnia 16 lutego 2018 r. uczniowie klas Ib, Id, IIIa, IIIb udali się do Rzeszowa, gdzie wzięli udział w warsztatach języka angielskiego organizowanych przez Europejski Program Edukacyjny Nauka Bez Granic.

Czytaj więcej

XLIV Olimpiada Geograficzna

W dniach 11 - 12. 02. 2018 w Kolbuszowej odbył się etap okręgowy XLIV Olimpiady Geograficznej. Do zawodów pisemnych przystąpiło 60 osób, z których 15 zostało zakwalifikowanych do części ustnej konkursu.

Czytaj więcej

Spotkanie okresowe z rodzicami 15.02.2018 r (czwartek)

Zapraszamy wszystkich rodziców na spotkanie podsumowujące I semestr roku szkolnego 2017/2018 wg następującego porządku:

Czytaj więcej

Otwarte drzwi dla Gimnazjalistów w LO

Zapraszamy wszystkich uczniów klasy trzeciej gimnazjów bieszczadzkich do odwiedzenia naszej szkoły w dniach od 12.02. do 16.02.2018 r. Podczas spotkania zaprezentujemy naszą szkołę oraz ofertę edukacyjną na rok 2018.

Czytaj więcej

Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

18.01.2018 r. Ola Frankowska, Sylwia Lepak, Aniela Marosz i ja odwiedziłyśmy Przedszkole nr 2 w Ustrzykach Dolnych i razem z dziećmi uczestniczyłyśmy w obchodach dnia najsławniejszego misia świata - Kubusia Puchatka.

Czytaj więcej

Ferie tuż, tuż! Wypożycz książkę

Warto przed feriami zimowymi zajrzeć do szkolnej biblioteki, bowiem dwa tygodnie odpoczynku to znakomita okazja, aby sięgnąć po nasze nowości.

Czytaj więcej