Strona Główna

X Obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu na Podkarpaciu
Czytaj więcej

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Kupiliśmy 520 książek, w tym tylko 6,3% stanowiły lektury. Wszystkie książki wprowadziliśmy do obiegu bibliotecznego.

Czytaj więcej

Konkurs literacki rozstrzygnięty

Znamy już zwycięzcę konkursu literackiego „Przygoda z książką”. Został nim uczeń klasy 1 a - Ernest Ciosek, któremu komisja konkursowa przyznała I miejsce za recenzję książki Dmitrija Głuchowskiego pt. „Metro 2034”.

Czytaj więcej

Konsultacje dla Rodziców

Dnia 04.01.2018 r. (czwartek) w godz. od 16:00 do 17:00 odbędą się konsultacje dla Rodziców. Zapraszamy do szkoły.

Czytaj więcej

Zakończenie projektu „Nasze Karpaty – budujemy przyszłość na fundamencie wielokulturowej przeszłości”

W grudniu 2017 r. kończymy realizację polsko – słowackiego projektu „Nasze Karpaty – budujemy przyszłość na fundamencie wielokulturowej przeszłości”, który współfinansowany był przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A PL-SK 2014-2020. 

Czytaj więcej

Awans do etapu okręgowego XLIV Olimpiady Geograficznej

Uczeń klasy III a Przemysław Kaczmaryk zakwalifikował się do etapu okręgowego XLIV Olimpiady Geograficznej, który odbędzie się w dniach 10 - 11 lutego 2018 r. w Rzeszowie.

Czytaj więcej

Jak zalogować się do katalogu (biblioteki szkolnej) online po raz pierwszy?

Biblioteka ZSL w Ustrzykach Dolnych korzysta z nowego oprogramowania do obsługi czytelników. Dzięki temu czytelnicy mają dostęp do katalogu bibliotecznego za pomocą sieci internet (z dowolnego miejsca) pod adresem https://m003253.molnet.mol.pl

Czytaj więcej

Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego dla uczniów LO

Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie zatwierdził listy rankingowe wniosków o przyznanie stypendium dla uczniów gimnazjalnych i liceów ogólnokształcących w ramach projektu „Wsparcie stypendialne uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych prowadzących kształcenie ogólne – rok szkolny 2017/2018”

Czytaj więcej

Udział licealistów w Dniu Wykładów Otwartych w Instytucie Nauk o Polityce Uniwersytetu Rzeszowskiego

1 grudnia 2017r. nasi uczniowie pod opieką nauczyciela wiedzy o społeczeństwie Barbary Woźniak wzięli udział w Dniu Wykładów Otwartych w Instytucie Nauk o Polityce Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Czytaj więcej

Duży czyta Małemu

W piątek 01.12.2017 r. jako ochotniczki z naszej szkoły i jednocześnie radosne ,,pomocnice św. Mikołaja”, odwiedziłyśmy z Wiktorią Bilańską dzieci w Przedszkolu nr 2 w Ustrzykach Dolnych.

Czytaj więcej