Strona Główna

Rozdanie świadectw ukończenia szkoły
Czytaj więcej

Festiwal kultury w ZSL

Dnia 23 kwietnia b.r. w Zespole Szkół Licealnych miała miejsce kolejna edycja Licealnych Dni Kultury. To znakomita okazja dla młodych artystów do zaprezentowania pasji i talentów, a mają ich, jak się okazuje, sporo.

Czytaj więcej

XLIV Olimpiada Geograficzna – sukces Przemka Kaczmaryka

PRZEMYSŁAW KACZMARYK, uczeń klasy 3A, uzyskał tytuł finalisty XLIV Olimpiady Geograficznej, co gwarantuje mu 100% wynik na egzaminie maturalnym z geografii i preferencyjne warunki podczas rekrutacji na wyższe uczelnie. 

Czytaj więcej

Uroczystość wręczenia świadectw ukończenia szkoły

Uroczystość wręczenia świadectw ukończenia szkoły odbędzie się dnia 27 kwietnia 2018 r. (piątek) według porządku:

Czytaj więcej

Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”

Miło nam poinformować, że laureatami XI Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” zostali : Przemysław Kaczmaryk (3a) z geografii oraz Adam Sygut (3a) z geografii i matematyki.

Czytaj więcej

Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu w naszym liceum

Uczniowie naszej szkoły z klas pierwszych i drugich oraz przedstawiciele Młodzieżowej Rady Gminy pod kierunkiem nauczycielki wiedzy o społeczeństwie Barbary Woźniak włączyli się w działania projektu Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu realizowanego przez Klub Jagielloński we współpracy z Fundacją PKO Banku Polskiego. 

Czytaj więcej

Podkarpacki Konkurs Matematyczny

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 2a Dawid Kozdrowski awansował do finału XVIII Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. prof. F. Leji.

Czytaj więcej

12. Polsko- Niemiecko- Ukraińska Konferencja Pedagogiczna z udziałem nauczycieli naszej szkoły

Rewolucja technologiczna w szkole- perspektywy i wyzwania. Nowa dynamika partnerstw szkolnych to główny temat międzynarodowej konferencji pedagogicznej, zorganizowanej przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie i Katedrę Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Rzeszowskiego w dniach 14- 18 marca 2018.

Czytaj więcej

Uroczystość wręczenia stypendiów i nagród Burmistrza Ustrzyk Dolnych za osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe za rok 2017

Z dużą przyjemnością informujemy o przyznaniu stypendiów naukowych i sportowych naszym wybitnym uczniom i absolwentom za ich dokonania w roku 2017.

Czytaj więcej

XVIII Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Leji

Miło nam poinformować, że Dawid Kozdrowski  uczeń kl. 2a zakwalifikował się do etapu rejonowego XVIII Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. F. Leji.

Czytaj więcej