Strona Główna

Otwarte drzwi dla Gimnazjalistów w LO

Zapraszamy wszystkich uczniów klasy trzeciej gimnazjów bieszczadzkich do odwiedzenia naszej szkoły w dniach od 12.02. do 16.02.2018 r. Podczas spotkania zaprezentujemy naszą szkołę oraz ofertę edukacyjną na rok 2018.

Czytaj więcej

Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

18.01.2018 r. Ola Frankowska, Sylwia Lepak, Aniela Marosz i ja odwiedziłyśmy Przedszkole nr 2 w Ustrzykach Dolnych i razem z dziećmi uczestniczyłyśmy w obchodach dnia najsławniejszego misia świata - Kubusia Puchatka.

Czytaj więcej

Ferie tuż, tuż! Wypożycz książkę

Warto przed feriami zimowymi zajrzeć do szkolnej biblioteki, bowiem dwa tygodnie odpoczynku to znakomita okazja, aby sięgnąć po nasze nowości.

Czytaj więcej

Konkurs "Karnawał po Bieszczadzku"
Czytaj więcej

X Obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu na Podkarpaciu
Czytaj więcej

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Kupiliśmy 520 książek, w tym tylko 6,3% stanowiły lektury. Wszystkie książki wprowadziliśmy do obiegu bibliotecznego.

Czytaj więcej

Konkurs literacki rozstrzygnięty

Znamy już zwycięzcę konkursu literackiego „Przygoda z książką”. Został nim uczeń klasy 1 a - Ernest Ciosek, któremu komisja konkursowa przyznała I miejsce za recenzję książki Dmitrija Głuchowskiego pt. „Metro 2034”.

Czytaj więcej

Konsultacje dla Rodziców

Dnia 04.01.2018 r. (czwartek) w godz. od 16:00 do 17:00 odbędą się konsultacje dla Rodziców. Zapraszamy do szkoły.

Czytaj więcej

Zakończenie projektu „Nasze Karpaty – budujemy przyszłość na fundamencie wielokulturowej przeszłości”

W grudniu 2017 r. kończymy realizację polsko – słowackiego projektu „Nasze Karpaty – budujemy przyszłość na fundamencie wielokulturowej przeszłości”, który współfinansowany był przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A PL-SK 2014-2020. 

Czytaj więcej

Awans do etapu okręgowego XLIV Olimpiady Geograficznej

Uczeń klasy III a Przemysław Kaczmaryk zakwalifikował się do etapu okręgowego XLIV Olimpiady Geograficznej, który odbędzie się w dniach 10 - 11 lutego 2018 r. w Rzeszowie.

Czytaj więcej