Dobra szkoła

EuroWeek Szkoła Liderów

W dniach 8
12 maja 2013 r. w Długopolu Zdrój uczestniczyłyśmy ( 6 dziewczynek) w specjalistycznym  obozie szkoleniowym  „EuroWeek Szkoła Liderów”. Głównym celem tego wyjazdu była praktyka języka angielskiego oraz poznanie nowych kultur i tradycji. Miałyśmy możliwość współpracy z wolontariuszami z innych krajów tj. Turcja, Portugalia, Włochy, Indonezja itp. Zajęcia odbywały się głównie w języku angielskim. Wraz z wolontariuszami i innymi uczestnikami obozu jeździliśmy na wycieczki krajoznawcze. Odwiedziliśmy między innymi Kłodzko i Międzygórze. Podczas zajęć zostałyśmy przeszkolone w następującym zakresie:
1. Konferencja prasowa
2. Leadership
3. Poznaj Unię Europejską
5. Program „Młodzież w działaniu”
4. Praca i motywacja w grupie
6. Prowadzenie negocjacji
7. Prowadzenie prezentacji/autoprezentacji
8. Debata Oksfordzka
9. Role w grupie
test M. Balbina
10. Szok kulturowy.

Euroweek to obóz, który nie tylko sprawdził i wzbogacił naszą wiedze, ale też dał możliwość poznania nowych ludzi i spędzenia z nimi fantastycznego czasu.

Zajęcia dydaktyczne

Zakupiony sprzęt i pomoce dydaktyczne